search
top

Wybierz kredyt dostosowany do ciebie.

Rynek zawierania umów kredytowych z nowa energia i możliwościami ponownie rozpoczął się wraz z nowym rokiem kalendarzowym - zobacz kredyt na kredytomania.EU. Niezliczone okazje, promocje, które niewątpliwie będą rozbrzmiewać w reklamach i spotach mają za zadanie skłonić nas do zawarcia umowy a jednocześnie polepszenie sobie życia. Czy jest to prawda, że obecnie kredyty gotówkowe są dostosowane do naszego miesięcznego budżety i potrzeb? Coraz więcej osób przekonuje się, że tak – kredyt może być realnym rozwiązaniem naszej patowej sytuacji. Co zatem brać pod uwagę dokonując wyboru kredytowego.

Lokata bankowa - bezpieczna forma inwestycji

Mając pewna kwotę gotówki, wolną od jakiegokolwiek przeznaczenia, możemy poszukać jakiejś formy inwestycji, tak aby pieniądze te zarabiały dalej na siebie. Wiadomym jest, że pieniądze które bezczynnie leżą, tracą na wartości. Może nie dostrzegamy tego tak na co dzień, ale faktem jest że niestety pieniądze te z dnia na dzień są mniej warte - a wszystko to za sprawą inflacji.

Zastanówmy się teraz, co dla osoby inwestującej jest najważniejsze i co za tym idzie, gdzie powinien szukać możliwości inwestycyjnych dla swoich pieniędzy. Możliwości inwestycji jest bardzo wiele. Począwszy od sprawdzonych akcji giełdowych, po obligacje państwo, lokaty bankowe, a także wiele form pośrednich inwestycji w fundusze inwestycyjne, ziemię, złoto, nieruchomości i wiele wiele więcej. Czy wszystkie te formy inwestycji są takie same? Czym się różnią i czego powinniśmy się po nich spodziewać.

Nowoczesne płatności bezgotówkowe na polskim rynku

Nie ma wątpliwości, że stajemy się społeczeństwem bezgotówkowym. Polska niczym nie odbiega od innych krajów Europy, a nawet całego świata, patrząc na rozwój płatności zgodnie z mobilną bankowością. Płatności bezgotówkowe realizuje już 80% dorosłych Polaków. Oczywiście nie wszyscy zrezygnowali już z tradycyjnego pieniądza, natomiast pewne jest, że terminale płatnicze są wykorzystywane coraz częściej.

Jeżeli interesuje Cię terminal POS, sprawdź szczegóły tutaj: https://epayment.pl.worldline.com/pl/home/produkty-i-uslugi/terminale-platnicze.html

top