search
top

Bezpieczny bank

Jeśli wybieramy określony bank, w który pragniemy posiadać konto, złożyć wniosek o kredyt, to przede wszystkim zależy nam na tym by był on bezpieczny, gdyż bezpieczeństwo w każdym banku jest wręcz priorytetem. Przede wszystkim większość osób zadaje sobie pytania o banki internetowe, jak właśnie w nim zachować pełne bezpieczeństwo, jednak warto wiedzieć, ze konta internetowe są chronione przez najlepsze systemy. W Polsce wszystkie banki posiadają bardzo wysoki poziom zabezpieczeń, i tutaj właśnie najsłabszym ogniwem bez wątpienia jest niestety klient, dzięki 17bankow.com dowiesz się w których bankach warto brać kredyty.

| Użyte znaczniki: , , , , , ,

Oszczędzanie? A może lepiej wybrać zadłużenie krótkoterminowe

W kraju średni dochód gospodarstwa domowego (dominanta zarobków według Głównego Urzędu Statystycznego) to przedział pomiędzy 1500 – 1800 złotych netto. Takie wpływy do domowego budżetu bardzo rzadko pozwalają na generowanie rozsądnych oszczędności, które jednak przydają się przy wystąpieniu poważniejszych kryzysów życiowych. A może zadłużenie krótkoterminowe jest znacznie lepszą opcją pod potrzeby osób, które nie są w stanie lub po prostu nie lubią budować nadwyżki kapitałowej? W artykule podyskutujemy o podobnym problemie.

Najlepsze lokaty bankowe.

Jak wybrać najlepszą lokatę bankową?

O lokacie bankowej chyba słyszał każdy, ale nie każdy wie jakie są najlepsze lokaty i jak taką wyłonić spośród tak wielu propozycji jakie znaleźć można na rynku. Sprawdźmy to. Dobrym rozwiązaniem, dla osób które mało wiedzą o lokatach bankowych jest skontaktowanie się z doradcą. Można dowiedzieć się od niego jaki produkt oferuje dany bank, jakie są jego podstawowe parametry, a także jakie warunki trzeba spełnić, aby założyć lokatę. W internetowych rankingach możemy sprawdzić jaka lokata jest najlepsza w danym miesiącu. Można również samemu wysunąć taki wniosek sprawdzając kilka czynników. Najlepsza lokata daje nam bezpieczeństwo naszych środków. Mogą nam to zagwarantować, tylko zdrowe banki, które współpracują z Bankowym Funduszem Gwarancyjnym. Najlepsza lokata w danym miesiącu będzie charakteryzowała się najwyższym oprocentowaniem jak również szybkością i łatwością w jej założeniu. Powinna być możliwa do założenia bez konieczności zakładania w banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Jeżeli trzeba go założyć, aby móc skorzystać z oferty z pewnością założenie depozytu zajmie nam nieco więcej czasu. Dobra lokata to taka, na którą można wpłacić więcej niż 10 000 złotych i nie jest ona dłuższa niż dwanaście miesięcy.

| Użyte znaczniki: , , , ,
top