search
top

Kredyty gotówkowe.

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowy.

W Banku Citi Handlowym można skorzystać z bardzo dobrej oferty kredytu gotówkowego. Sprawdźmy jak prezentuje się ta oferta, kiedy pożyczymy w banku kwotę 2000 złotych na okres dwunastu miesięcy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania jaką zaproponuje nam bank będzie wynosiła 25,85%. Na tej podstawie bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 191 złotych. Oznacza to, że kredyt będzie nas kosztował 292 złote. W ramach tej oferty możemy maksymalnie pożyczyć 150 tysięcy złotych i rozłożyć je na okres 72 miesięcy. W takiej sytuacji bank zaoferuje nam RRSO na poziomie 9,22%. Rata miesięczna kredytu będzie równa 2695 złotych, zaś całkowity koszt kredytu będzie wynosił 44040 złote. Kredyt krótkoterminowy jest bardzo dobrym i wygodnym sposobem na sfinansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa. Kredyty na okres dwunastu miesięcy są bardzo szybkim zastrzykiem gotówki i co ważne szybko uda nam się je spłacić. Można w taki sposób pozyskać pieniądze na remont, czy też na sfinansowanie bieżących wydatków w naszej firmie. Takie rozwiązania są najlepsze.

| Użyte znaczniki: , , , ,

Monitorowanie zdolności kredytowej, dlaczego warto?

Właściwe podejście do kształtowania zdolności kredytowej to inwestycja w przyszłość gospodarstwa domowego. Im lepsza zdolność do spłaty zobowiązania, tym większy kredyt otrzymujesz, a jednocześnie negocjujesz lepiej warunki podpisania umowy. Klienta z solidnymi wskaźnikami po prostu się zatrzymuje ze względu na stabilność zysków.

Czy można zarobić na WIBOR?

Czy faktycznie można zarobić na WIBOR? Zdania w większości przypadków są podzielone. Nie do końca wiadomo którymi informacjami powinniśmy się kierować. Zatem pora sprawdzić kilka z nich.

Co to jest WIBOR?

Krótko mówiąc WIBOR powinniśmy tłumaczyć z języka angielskiego jako referencyjna wysokość oprocentowania na polskim rynku międzynarodowym. Co to oznacza w praktyce? Otóż to, że jest obliczana średnia arytmetyczna oprocentowania podanego przez wszystkie placówki bankowe, które działają na terenie Polski. Sam proces wyznaczania oprocentowania nazywamy fixingiem WIBOR. Szczegółowy proces wyznaczania takiej stawki jest naprawdę czasochłonny.

| Użyte znaczniki: , , , ,
top