search
top

Kredyt na samochód 25 000 złotych na 36 miesięcy.

Kredyt na samochód w Santander Consumer Banku.

Samochód jaki kosztuje 25 000 złotych nie jest bardzo drogim pojazdem, ale i tak wiele osób nie może go kupić bez kredytu samochodowego. Sprawdzimy dwie oferty kredytu na samochód w wysokości 25 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 36 miesięcy. Pierwsza z ofert należy do Santander Consumer Banku. Jest to kredyt samochodowy z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 2,99% w skali roku. Jak widać wysokość oprocentowania nie jest duża. Trudno będzie znaleźć tańszą ofertę. Za udzielenie kredytu bank nie pobiera prowizji. Można pożyczyć tutaj od 10 tysięcy złotych do maksymalnie 300 tysięcy złotych, z okresem kredytowania wynoszącym maksymalnie 72 miesiące. Co do okresu kredytowania można znaleźć oferty, w przypadku których będzie on dłuższy. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania nie jest wysoka i osiąga poziom jedynie 3,03% w skali roku. Przy naszym kredycie na kwotę 25 000 złotych, każda z 36 rat będzie po 726 złotych. Kwota jaką spłacimy wybierając ofertę tego banku to suma 26 170 złotych. Kredyt będzie nas kosztował 1170 złotych, takie oferty znajdziesz na https://www.kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info.

| Użyte znaczniki: , , ,

Jak się ratować przy nadmiernym zadłużeniu?

Nadmierne zadłużenie gospodarstwa domowego to bardzo popularny problem w kraju. Rynek kredytów jest zróżnicowany i gwarantuje często wiele interesujących promocji. Do tego dochodzą karty kredytowe, drobne kredyty konsumenckie, chwilówki internetowe z coraz niższym oprocentowaniem i kosztami pozaodsetkowymi. Wszystko to zachęca do zaciągania nowych pożyczek krótkoterminowych. Niestety nie zawsze można pożyczki spłacać terminowo, a to jednak duży problem, szczególnie dla pożyczkobiorców zaangażowanych w wiele instrumentów zadłużeniowych jednocześnie. Jak się zatem profesjonalnie ratować przy nadmiernym zadłużeniu?

Przyznanie kredytu gotówkowego- krok po kroku

Chcesz wziąć kredyt po raz pierwszy, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Nie wiesz, jakie są procedury i jak wygląda cały proces przyznania kredytu gotówkowego? Służymy pomocą! Zdajemy sobie sprawę z tego, że coraz częściej na rynku kredytowym pojawiają się potencjalni klienci, którzy nie mają zielonego pojęcia o procedurze przyznawania dodatkowej gotówki na dowolny cel. Dla takich właśnie osób przygotowaliśmy niniejszy artykuł. Pozwoli Ci on na chociaż pobieżne zapoznanie się z procedurą udzielania kredytów, zarówno tych gotówkowych, jak i bezgotówkowych.

top