search
top

Najlepsze lokaty bankowe.

Jak wybrać najlepszą lokatę bankową?

O lokacie bankowej chyba słyszał każdy, ale nie każdy wie jakie są najlepsze lokaty i jak taką wyłonić spośród tak wielu propozycji jakie znaleźć można na rynku. Sprawdźmy to. Dobrym rozwiązaniem, dla osób które mało wiedzą o lokatach bankowych jest skontaktowanie się z doradcą. Można dowiedzieć się od niego jaki produkt oferuje dany bank, jakie są jego podstawowe parametry, a także jakie warunki trzeba spełnić, aby założyć lokatę. W internetowych rankingach możemy sprawdzić jaka lokata jest najlepsza w danym miesiącu. Można również samemu wysunąć taki wniosek sprawdzając kilka czynników. Najlepsza lokata daje nam bezpieczeństwo naszych środków. Mogą nam to zagwarantować, tylko zdrowe banki, które współpracują z Bankowym Funduszem Gwarancyjnym. Najlepsza lokata w danym miesiącu będzie charakteryzowała się najwyższym oprocentowaniem jak również szybkością i łatwością w jej założeniu. Powinna być możliwa do założenia bez konieczności zakładania w banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Jeżeli trzeba go założyć, aby móc skorzystać z oferty z pewnością założenie depozytu zajmie nam nieco więcej czasu. Dobra lokata to taka, na którą można wpłacić więcej niż 10 000 złotych i nie jest ona dłuższa niż dwanaście miesięcy.

| Użyte znaczniki: , , , ,

Kredyty gotówkowe i brak oprocentowania, na co zwrócić uwagę?

Na rynku kredytowym pojawia się coraz więcej pożyczek gotówkowych w formacie bez oprocentowania. Czy warto zaufać instytucjom finansowym prezentującym podobne sposoby finansowania potrzeb konsumpcyjnych gospodarstw domowych? W artykule poznasz praktyki udzielania kredytów gotówkowych bez oprocentowania wraz z uwzględnieniem faktycznych kosztów tego rodzaju zobowiązania. Dzięki temu idealnie zabezpieczysz interesy budżetu domowego przy współpracy z kredytodawcą, zobacz sam 17bankow i szeroki wachlarz ofert oraz pomocy jaką mogą udzielić.

| Użyte znaczniki: , , , , ,

Kredyt na samochód 25 000 złotych na 36 miesięcy.

Kredyt na samochód w Santander Consumer Banku.

Samochód jaki kosztuje 25 000 złotych nie jest bardzo drogim pojazdem, ale i tak wiele osób nie może go kupić bez kredytu samochodowego. Sprawdzimy dwie oferty kredytu na samochód w wysokości 25 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 36 miesięcy. Pierwsza z ofert należy do Santander Consumer Banku. Jest to kredyt samochodowy z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 2,99% w skali roku. Jak widać wysokość oprocentowania nie jest duża. Trudno będzie znaleźć tańszą ofertę. Za udzielenie kredytu bank nie pobiera prowizji. Można pożyczyć tutaj od 10 tysięcy złotych do maksymalnie 300 tysięcy złotych, z okresem kredytowania wynoszącym maksymalnie 72 miesiące. Co do okresu kredytowania można znaleźć oferty, w przypadku których będzie on dłuższy. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania nie jest wysoka i osiąga poziom jedynie 3,03% w skali roku. Przy naszym kredycie na kwotę 25 000 złotych, każda z 36 rat będzie po 726 złotych. Kwota jaką spłacimy wybierając ofertę tego banku to suma 26 170 złotych. Kredyt będzie nas kosztował 1170 złotych, takie oferty znajdziesz na https://www.kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info.

| Użyte znaczniki: , , ,
top