search
top

Jak się ratować przy nadmiernym zadłużeniu?

Nadmierne zadłużenie gospodarstwa domowego to bardzo popularny problem w kraju. Rynek kredytów jest zróżnicowany i gwarantuje często wiele interesujących promocji. Do tego dochodzą karty kredytowe, drobne kredyty konsumenckie, chwilówki internetowe z coraz niższym oprocentowaniem i kosztami pozaodsetkowymi. Wszystko to zachęca do zaciągania nowych pożyczek krótkoterminowych. Niestety nie zawsze można pożyczki spłacać terminowo, a to jednak duży problem, szczególnie dla pożyczkobiorców zaangażowanych w wiele instrumentów zadłużeniowych jednocześnie. Jak się zatem profesjonalnie ratować przy nadmiernym zadłużeniu?

Przyznanie kredytu gotówkowego- krok po kroku

Chcesz wziąć kredyt po raz pierwszy, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Nie wiesz, jakie są procedury i jak wygląda cały proces przyznania kredytu gotówkowego? Służymy pomocą! Zdajemy sobie sprawę z tego, że coraz częściej na rynku kredytowym pojawiają się potencjalni klienci, którzy nie mają zielonego pojęcia o procedurze przyznawania dodatkowej gotówki na dowolny cel. Dla takich właśnie osób przygotowaliśmy niniejszy artykuł. Pozwoli Ci on na chociaż pobieżne zapoznanie się z procedurą udzielania kredytów, zarówno tych gotówkowych, jak i bezgotówkowych.

Kredyty gotówkowe.

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowy.

W Banku Citi Handlowym można skorzystać z bardzo dobrej oferty kredytu gotówkowego. Sprawdźmy jak prezentuje się ta oferta, kiedy pożyczymy w banku kwotę 2000 złotych na okres dwunastu miesięcy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania jaką zaproponuje nam bank będzie wynosiła 25,85%. Na tej podstawie bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 191 złotych. Oznacza to, że kredyt będzie nas kosztował 292 złote. W ramach tej oferty możemy maksymalnie pożyczyć 150 tysięcy złotych i rozłożyć je na okres 72 miesięcy. W takiej sytuacji bank zaoferuje nam RRSO na poziomie 9,22%. Rata miesięczna kredytu będzie równa 2695 złotych, zaś całkowity koszt kredytu będzie wynosił 44040 złote. Kredyt krótkoterminowy jest bardzo dobrym i wygodnym sposobem na sfinansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa. Kredyty na okres dwunastu miesięcy są bardzo szybkim zastrzykiem gotówki i co ważne szybko uda nam się je spłacić. Można w taki sposób pozyskać pieniądze na remont, czy też na sfinansowanie bieżących wydatków w naszej firmie. Takie rozwiązania są najlepsze.

| Użyte znaczniki: , , , ,
top