search
top

Prognozowane zmiany na rynku pożyczek krótkoterminowych

Rynek pożyczek krótkoterminowych potrzebuje odświeżenia prawnego, a szczególnie poradzenia sobie z mało etycznymi praktykami kredytodawców. Chodzi przede wszystkim o problem lichwiarskich pożyczek. Czy przeciętny pożyczkobiorca jest w stanie liczyć na pozytywne zmiany w tej materii?

Lokata ależ kusząca metoda oszczędzania

Lokata to jedna z popularniejszych form oszczędzania. Bezpieczna, szybka i wygodna, poza tym jest szeroki wybór, zatem każdy ma szansę znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Odłożyć coś na tak zwaną czarną godzinę, to odpowiedzialne podejście do przyszłości, dlatego zajżyj na moja-skarbonka.pl/ i zadbaj o nią.

Prawo do pożyczania

Żyjemy dziś w takim świecie, który bardzo mocno jest rozliczane ze swoich przedsięwzięć finansowych. Właściwie na każdym kroku możemy usłyszeć o jakichś aferach finansowych, które dotykają ludzi, niemających odpowiedniego księgowego, lub najzwyczajniej chcących oszukać społeczeństwo. Spotykamy się również z sytuacjami, kiedy kredyty gotówkowe są udzielanie na dziwnych zasadach, a ludzie popadają w tej sytuacji w jeszcze większe długi. W podobną sytuację popadają różne firmy, które nie zawsze dobrze się rozliczają. Nie ulega jednak wątpliwości fakt, że umiejętność odpowiedniego rozliczania się jest bardzo ważnym elementem, dlatego tak ważne jest, aby w sytuacji, kiedy prowadzimy własną działalność gospodarczą posiadać odpowiednią księgowość.

| Użyte znaczniki: , , , ,
top