search
top

Kredyty gotówkowe.

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowy.

W Banku Citi Handlowym można skorzystać z bardzo dobrej oferty kredytu gotówkowego. Sprawdźmy jak prezentuje się ta oferta, kiedy pożyczymy w banku kwotę 2000 złotych na okres dwunastu miesięcy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania jaką zaproponuje nam bank będzie wynosiła 25,85%. Na tej podstawie bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 191 złotych. Oznacza to, że kredyt będzie nas kosztował 292 złote. W ramach tej oferty możemy maksymalnie pożyczyć 150 tysięcy złotych i rozłożyć je na okres 72 miesięcy. W takiej sytuacji bank zaoferuje nam RRSO na poziomie 9,22%. Rata miesięczna kredytu będzie równa 2695 złotych, zaś całkowity koszt kredytu będzie wynosił 44040 złote. Kredyt krótkoterminowy jest bardzo dobrym i wygodnym sposobem na sfinansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa. Kredyty na okres dwunastu miesięcy są bardzo szybkim zastrzykiem gotówki i co ważne szybko uda nam się je spłacić. Można w taki sposób pozyskać pieniądze na remont, czy też na sfinansowanie bieżących wydatków w naszej firmie. Takie rozwiązania są najlepsze.

 

Oferta kredytu gotówkowego w T- Usługi Bankowe.

T- Usługi Bankowe oferuje nam kredyt gotówkowy z bardzo niską ratą. Za każdy pożyczony tysiąc złotych rata miesięczna będzie wynosiła 15,99 złotych. W ramach tej oferty możemy maksymalnie pożyczyć 200 tysięcy złotych. Bardzo dużą zaletą tego kredytu jest to, że nie trzeba iść do oddziału banku, aby ten kredyt otrzymać. Bank nie wymaga również od kredytobiorców przedstawienia zaświadczenia o dochodach, gdyż weryfikowana jest historia kredytowa w BIK. Pożyczając w ramach tej oferty kwotę 10 tysięcy złotych na okres dwunastu miesięcy bank proponuje nam oprocentowanie w wysokości 4,9% i prowizję w wysokości 6,9%. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania w tym przypadku będzie równa 20,11%. Na tej podstawie bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 852,33 złote. Kredyt będzie nas kosztował 227,96 złotych. Można śmiało powiedzieć, że jest to bardzo ciekawa i korzystna dla nas oferta kredytu gotówkowego. Nie będzie on bardzo drogi i wiele osób będzie mogło sobie na niego pozwolić. Można tak pożyczone pieniądze wykorzystać na wiele różnych sposobów.

Zaprezentowaliśmy tu tylko dwie z ofert, a po więcej możecie sięgnąć na kredyt gotówkowy porównanie na http://www.kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info/.

Użyte znaczniki: , , , ,

« Monitorowanie zdolnoś… | Strona domowa | Przyznanie kredytu go… »top