search
top

Kredyt na samochód 25 000 złotych na 36 miesięcy.

Kredyt na samochód w Santander Consumer Banku.

Samochód jaki kosztuje 25 000 złotych nie jest bardzo drogim pojazdem, ale i tak wiele osób nie może go kupić bez kredytu samochodowego. Sprawdzimy dwie oferty kredytu na samochód w wysokości 25 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 36 miesięcy. Pierwsza z ofert należy do Santander Consumer Banku. Jest to kredyt samochodowy z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 2,99% w skali roku. Jak widać wysokość oprocentowania nie jest duża. Trudno będzie znaleźć tańszą ofertę. Za udzielenie kredytu bank nie pobiera prowizji. Można pożyczyć tutaj od 10 tysięcy złotych do maksymalnie 300 tysięcy złotych, z okresem kredytowania wynoszącym maksymalnie 72 miesiące. Co do okresu kredytowania można znaleźć oferty, w przypadku których będzie on dłuższy. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania nie jest wysoka i osiąga poziom jedynie 3,03% w skali roku. Przy naszym kredycie na kwotę 25 000 złotych, każda z 36 rat będzie po 726 złotych. Kwota jaką spłacimy wybierając ofertę tego banku to suma 26 170 złotych. Kredyt będzie nas kosztował 1170 złotych, takie oferty znajdziesz na https://www.kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info.

Kredyt samochodowy w Getin Banku.

Getin Bank oferuje swoim klientom kredyt samochodowy w oprocentowaniem nominalnym wynoszącym 4,49% w skali roku. Prowizja wynosi tutaj 0,00%. Wybierając ofertę Getin Banku możemy pożyczyć od 10 tysięcy złotych do 50 tysięcy złotych. Okres kredytowania jaki udostępnia ten bank jest dosyć elastyczny. Zobowiązanie można spłacać w ratach od 1 miesiąca do nawet 120 miesięcy. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania w tej ofercie jest nieco wyższa niż w ofercie poprzedniego banku i wynosi 4,58% w skali roku. Co miesiąc będziemy wpłacać do banku raty po 743 złote. Całkowita kwota jaką przyjdzie nam oddać do banku będzie równa 26 769 złotych.

Kredyt samochodowy w mBanku.

W ofercie mBanku możemy znaleźć kredyt samochodowy z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 6,49% w skali roku. Za udzielenie zobowiązania bank pobiera prowizję w wysokości 7,00% kwoty kredytu. Bank udostępnia kwotę kredytu od 10 tysięcy złotych do maksymalnie 120 tysięcy złotych. Okres kredytowania maksymalnie wynosi 84 miesiące. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla naszego kredytu wynosi 11,69% w skali roku.

Użyte znaczniki: , , ,

« Jak się ratować przy … | Strona domowa | Kredyty gotówkowe i b… »top