search
top

Kredyty samochodowe - oferta polskich banków

Polskie banki oferują swoim klientom różnego rodzaju pożyczki. Mogą to być kredyty hipoteczne, pod zakup nowego mieszkania lub budowę domu, kredyty konsumpcyjne - na przyjemności lub kredyty samochodowe - na zakup nowego pojazdu znajdziesz je na 17bankow.com. Warto skupić się na ostatnie grupie pożyczek, ponieważ rozwija się ona w naszym kraju najbardziej prężnie. Z roku na rok, składanych jest coraz więcej wniosków dotyczących pożyczek na samochody. Widać to bardzo dobrze we wszystkich rejonach Polski. Pod wieloma domami stoją po dwa - trzy samochody, a ludzie nadal chcą ich więcej. To zrozumiałe biorąc pod uwagę fakt, że każdy z członków rodziny często chce jechać w inne miejsce, w tym samym czasie. Dlatego praktycznie każda dorosła osoba posiadająca prawo jazdy, chciałby mieć własny samochód.

Kredyty samochodowe - jakie oprocentowanie ?

Jakie jest oprocentowanie kredytów samochodowych obecnie ? W kwietniu 2020 roku, RRSO kredytów na auta wynosi od 7%, do nawet 20% w skali roku. Różnice są bardzo duże i zależą od polityki danego banku. Część banków woli udzielać kredytów konsumenckich, część hipotecznych, a pozostała część firmowych lub samochodowych. Jeżeli ktoś bierze niewielki kredyt na auto i nie robi mu to większej różnicy, to może skorzystać z własnego banku. Dzięki temu raty, będą automatycznie ściągane z jego rachunku rozliczeniowego i o nic nie będzie sie musiał troszczyć. W przypadku kredytów samochodowych na duże kwoty, warto sprawdzić całą ofertę polskich banków, aby znaleźć ten o najlepszych parametrach (zazwyczaj jest to najniższy koszt całkowity pożyczki). Aby być na bieżąco, można samemu śledzić zmiany zachodzące w ofercie kredytów lub korzystać z usług agentów kredytowych lub hobbystów, którzy prowadzą samemu strony internetowe o takiej tematyce.

Kredyty samochodowe - podsumowanie

Zaciągnięcie jakiegokolwiek kredytu to bardzo odpowiedzialna decyzja, dlatego warto ją dobrze przemyśleć. Pożyczek na samochód, nie powinny zaciągać osoby o niepewnej przyszłości pracowniczej lub posiadające wysokie koszty życia, takie jak kredyty w innych bankach lub wysoki koszt wynajmu mieszkania. W pozostałych przypadkach, możemy śmiało z takiej pożyczki skorzystać i cieszyć się z nowego samochodu.

« Jak krok po kroku zac… | Strona domowa | Chwilówka, czyli jak … »top